Statiebeekstraat 8480 Ichtegem
+32 494 89 23 17
aaronvervaecke@hotmail.com

2024 Karper

Created with Sketch.
Stand:
Naam
1Desmedt Mario3048150126010834160
2Desmedt Iben30669002129201119820
3Derycke Frederik1886080379001216760
4Casier Filip308060170
5Desmedt David400113940455204519460
6Vervaele Sam303120004004612000
7Crevits Killian400213110604813110
8Desmedt Bjorn4005740060517400
9Vanryckeghem Davy40080400880
Datum: 06/04/2024
NaamSecPlaats
1Derycke Frederik178.8601
2Vervaele Sam103
3Desmedt Mario1003
4Desmedt Iben1103
5Casier Filip2203
Aantal deelnemers: 5Totaal: 8.86 Kg
Datum: 11/05/2024
NaamSecPlaats
1Desmedt David50139401
2Killian Crevits13131102
3Vervaele Sam45120003
4Desmedt Mario281504
5Desmedt Bjorn174005
6Desmedt Iben269006
7Casier Filip1808
8Derycke Frederik6508
9Vanryckeghem Davy808
Datum: 01/06/2024
NaamSecPlaats
1Desmedt Mario17260101
2Desmedt Iben18129202
3Derycke Frederik5879003
4Desmedt David155204
5Casier Filip5006
6Desmedt Bjorn2506
7Crevits Killian1306
Datum: 13/07/2024
NaamSecPlaats
Datum: 17/08/2024
NaamSecPlaats
Datum: 29/09/2024
NaamSecPlaats
 
 
 

 

Translate
Weet dat deze website cookies gebruikt, bijvoorbeeld om goed te laten functioneren en je gebruiksgemak te verbeteren. View more
Aanvaarden